2012

 DATO  STED  DOMMER  CLASS  PLACERING
 05.01.12  Gøteborg  Eikeseth Wenche, Norge  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK, CACIB, ,BIR
 06.01.12  Gøteborg  Annika Ulltveit-Moe, Sverige  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK 3, CACIB
 25.03.12  Århus  Olga Sinko Kupriyanova, Sl  Champion  Excellent, CK, 2. Vinder
 18.05.12  Bøsøre  Jan Sonne-Schmidt, Danmark  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK, BIM
 19.05.12  Bøsøre  Jari Laakso, Finland  Champion  Excellent, CK, 2. Vinder
 02.06.12  Neumunster  Phyllis Poduschka-Aigner, AT  Champion  Excellent, 1.V, CERT, CACIB
 17.06.12  Ballerup  Jens Ramsing, Danmark  Champion  Excellent, CK, 2. Vinder
 24.06.12  Hirtshals  Susan A. Jay  Champion  Excellent, CK, 2. Vinder
 29.07.12  Slagelse  Jens Myrman, Sverige  Champion  Excellent, CK, 3. Vinder
 04.08.12  Bremen  Milivoje Urosevic, SRB  Champion  Excellent, 2.V, RES. CERT
 05.08.12  Bremen  Andrej Kazmierski, Polen  Champion  Excellent, 1.V, CERT, BOS
 19.08.12  Fredericia  Moreno Maltagliati, Italien  Champion  Excellent, CK, 2.V
 30.09.12  Rostock  Dr. Wilfried Peber, Tyskland  Champion  Excellent, 2.V
 14.10.12  Års  Susanne Ringberg Evers, Danmark  Champion  Excellent, CK, 2.V, BIK 3
 25.11.12  Slagelse  A. Van Den Heuvel-Cowan, England  Champion  Excellent, CK, 2.V, BIK 3

  

 2011

 DATO   STED  DOMMER  CLASS  PLACERING
 12.02.11  Fredericia  Rui Oliveira, Portugal  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK, CACIB, BIM
 20.02.11  Bø i Norge  Andrew Brace, England  Champion  Excellent, CK, 3.V, BIK 3, CAC
 13.03.11  Slagelse  A. Alberto Toledano, Spanien  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK, Klub CAC, BIR
 20.03.11  Malmø  Gert Christensen, Danmark  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK, CAC, CACIB, BIM
 25.04.11  Fredericia  Rolf Blessing, Tyskland  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK, Klub CAC, BIR
 03.06.11  Bøsøre  Carsten Birk, Danmark  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK, Klub CAC, BIR
 04.06.11  Bøsøre  Sue Garside, England  Champion  Excellent, CK, 3.V
 05.06.11  Neumünster  Frank Kane, England  Champion  Excellent, 1.V, CACIB
 28.08.11  Slagelse  Gwen Biddle-Edwards, England  Champion  Excellent, CK, 1.V, Klub CAC
 18.09.11  Bjerringbro  Hans Van Den Berg, Holland  Champion  Excellent, CK, 1.V, BIK 2, Res. CACIB
 09.10.11  Holland  D. Philips, England  Champion  Excellent, 4. VINDER i Store Ring
 16.10.11  Aars  John Jakobsen, Norge  Champion  Excellent, CK, 2.V, BIK 3
 06.11.11  Herning  Mille Bæk, Danmark  Champion  Excellent, CK, 2.V
 04.12.11  Århus  Helena Hyvönen, Finland  Champion  Excellent, CK, 1.V

  

 2010

 DATO  STED  DOMMER  CLASS  PLACERING
 28.11.10  Slagelse  Sonja Saxon, England  Åben  Excellent 1.V, Best male, BIR, CAC
 21.11.10  Holland  Chris Carberry, England  Åben  Excellent
 20.11.10  Eds. Belgien  Dave Killilea, England  Åben  Very Good
 07.11.10  Herning  Harry Tast, Finland  Åben  Excellent 1.V, 2 Best Male, CACIB
 06.11.10  Herning  Nina Karlsdotter, Sverige  Åben  Very Good 4.Vinder
 17.10.10  Aars  Ulrich Schäfer, Tyskland  Åben  Exellent
 19.09.10  Ballerup  Krystyna Opara, Polen  Åben  Excellent 1.V, 3 Best Male, CAC
 05.09.10  Stepping  Des Manton, Irland  Åben  Excellent 3.Vinder
 14.08.10  Vejen  Gisa Schicker, Tyskland  Mellem  Excellent 1.V, 2 Best Male, RES.CACIB
 01.08.10  Slagelse  Birthe Scheel, Danmark  Mellem  Excellent 1.Vinder
 27.06.10  Wds. Herning  Stefan Sinko, Slovenia  Mellem  Excellent
 06.06.10  Neumünster  Georg Roth, Tyskland  Mellem  Excellent 2.Vinder, RES.CAC
 15.05.10  Bøsøre  Hans Bierwolf, Østrig  Mellem  Excellent
 14.05.10  Bøsøre  Pedro Bispo, Portugal  Mellem  Excellent
 02.05.10  Hillerød  Wera Hübenthal, Norge  Mellem  Excellent 1.Vinder, 4 Best Male
 28.03.10  Århus  Bas Bosch, Holland  Mellem  Excellent 3.Vinder
 31.01.10  Fredericia  Elina Haapaniemi, Finland  Junior  Excellent 1. Vinder, 2 Best Male

 

 2009

 Dato  Sted  Dommer  Class  Resultat
 29.11.09  Århus  Petra Grell-Hansohm Tyskland  Junior  Excellent 2.Vinder
 08.11.09  Herning  Michael Clancy, Irland  Junior  Excellent 3.Vinder
 07.11.09  Herning  Susanne R. Evers, Danmark  Junior  Very Good 2.Vinder
 11.10.09  Aars  Helge Werner Hagen, Norge  Junior  Excellent 2.Vinder
 30.08.09  Stepping  Mestrom Koster, Holland  Junior  Excellent 1.vinder,Best Male,CAC,BIM
 26.07.09  Slagelse  Judith Daws, England  Junior  Excellent 2.vinder
 13.06.09  Vejen  Hassi Assenmacher-Feyl, Tyskland  Junior  Very Good,3.vinder
 23.05.09  Bøsøre  Ben Karpel, Israel  Hvalpe  SL
 22.05.09  Bøsøre  Yolanda Nagler, Israel  Hvalpe  SL